Стартує Всеукраїнська кампанія з платіжної безпеки "Кібербезпека фінансів"

Дата: 02.07.2024 13:13

Фото без опису🌐 Стартує Всеукраїнська кампанія з платіжної безпеки "Кібербезпека фінансів"

Згідно з ініціативою Національного банку України та Державної служби спеціального зв’язку, Миколаївська обласна військова адміністрація рада оголосити про старт Всеукраїнської інформаційно-просвітницької кампанії з кібербезпеки "Кібербезпека фінансів".

У контексті недавньої повномасштабної збройної агресії Росії проти України, кібернапади також стали актуальною загрозою. Хакери активно використовують теми, що стосуються фінансів, для здійснення кібератак. Це ставить під загрозу безпеку споживачів фінансових послуг.

Основною метою кампанії є підвищення обізнаності громадян щодо платіжної безпеки та навчання захисту фінансових даних у віртуальному просторі. Ця ініціатива спрямована на всіх користувачів платіжних послуг в Україні.

Основні характеристики кампанії:

Фото без описуЦільова аудиторія: Все населення України, що користується платіжними послугами.
Фото без описуТермін проведення:  До 30 вересня 2024 року.
Фото без описуОфіційний сайт кампанії: розмістити на сайті ЦНАП та на сторінках у соціальних мережах
матеріали кампанії. Матеріали за посиланням (відео, плакати та тексти до них):

Протягом кампанії планується проведення різноманітних заходів та створення інформаційних матеріалів, які будуть поширюватися через власні та партнерські комунікаційні канали.

Приєднуйтесь до нас у цій важливій ініціативі, щоб разом зробити кіберпростір безпечнішим для усіх українців.

З повагою,
Миколаївська обласна військова адміністрація