Опитування бізнесу Коблівської громади щодо партнерства та допомоги від міст Японії

Дата: 22.07.2024 19:14

Фото без описуШановна бізнесова спільнота!

Коблівська громада є членом Клубу Мерів. На початку липня між Клубом Мерів та Japan PFI/PPP Association було укладено меморандум про співпрацю (ознайомтеся за посиланням).

Серед переваг цієї співпраці для  членів Клубу є встановлення нових партнерств з японськими містами та бізнесами. Пріоритетом цієї асоціації у першу чергу є надання прямої допомоги  громадам та бізнесам громад.

Для отримання можливості знайти японського партнера, нашій громаді необхідно надати відповіді на низку запитань анкети про партнерство.  Зокрема, блок питань стосується і місцевого бізнесу.

Надайте, будь ласка, детальну та точну інформацію для полегшення процесу встановлення партнерства.

У зв'язку зі стислими термінами опитування триватиме до 24.07.2024.

Заздалегідь висловлюємо нашу щиру вдячність за Вашу співпрацю у заповненні наведеної нижче анкети.

Будь ласка, будьте впевнені, що дані, які Ви нам надасте, будуть оброблятися конфіденційно  і використовуватимуться лише за призначенням.