Громадські організації з Миколаївщини можуть отримати до 2 мільйонів гривень на інституційний розвиток
Громадські організації з Миколаївщини можуть отримати до 2 мільйонів гривень на інституційний розвиток
Міжнародний фонд “Відродження” у партнерстві та за фінансової підтримки міжнародної агенції “Хліб для світу” (Brot für die Welt) оголошують конкурс на участь у Лабораторії стійкості – програмі розвитку громадських організацій, що передбачає навчання, менторство, мережування та інституційну підтримку команд, що активно працюють під час війни.
Мета програми - посилити роль громадських організацій у громадах через інституційну підтримку, взаємне навчання, менторство та зміцнення їх стійкості.
Миколаївщина – один з 7 фокусних регіонів програми.
Лабораторія включає навчальну програму, орієнтовану на потреби організацій–учасників, менторську підтримку та можливість позмагатись за інституційний грант у розмірі 2 млн гривень.
Організації зможуть підвищити свій рівень знань у таких сферах як управління проєктами, комунікації з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування. Ми очікуємо, що в результаті проходження програми організації-учасники у своїх громадах сформулюють документ, який стане точкою розвитку громади та буде впроваджуватися для зміцнення стійкості.
Конкурсний відбір на участь у програмі уже триває. Дедлайн подачі заявки – 30 липня
Перевага надаватиметься організаціям з чітко визначеною фокусною діяльністю, сталою організаційною структурою, які мають досвід співпраці з місцевою владою (або бачення як її побудувати) та активні сторінки у соціальних мережах.
Що дає програма:
Можливість позмагатися за одержання гранту на інституційний розвиток (орієнтовно 2 мільйони гривень). Це фінансування допоможе вашій організації зміцнитися та розширити діяльність.
Інституційне зростання. Ви дізнаєтесь про основи належного врядування та функціонування ГО та зможете розробити і впровадити політики та процедури, що зроблять вашу організацію сильнішою.
Навчання. Ви зможете підвищити свій рівень знань у таких сферах як управління проєктами, комунікації з громадськістю, органами влади та місцевого самоврядування, інструменти роботи з громадами.
Менторство. Ви зможете вільно спілкуватися та звертатись по допомогу до найдосвідченіших експертів, що допоможуть зробити вашу організацію сильнішою.
Підтримка команди. Програма створює можливості для ефективного відновлення команди та піклування про ментальне здоров’я учасників Лабораторії.
Мережування та взаємодія. Ви зможете спілкуватися та обмінюватися досвідом зі схожими організаціями з інших регіонів, допомагаючи одне одному зростати.
Вплив на громаду. Підвищуйте рівень життя та стійкість вашої громади завдяки впровадженню нових підходів та інновацій.
Вимоги до учасників конкурсу на участь в програмі та критерії відбору детально описані в конкурсному оголошенні: https://www.irf.ua/contest/resilience-lab-call-for-proposals/
З додатковими питаннями звертайтесь на dashchakivska@irf.ua - Оксана Дащаківська та nakonechnyi@irf.ua - Роман Наконечний
« повернутися до розділу «ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК ТА ІНВЕСТИЦІЇ»