Параметри Громадського бюджету

ПАРАМЕТРИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ
Фото без описуЗагальний обсяг громадського бюджету Коблівської сільської територіальної громади на бюджетний рік становить 200 тис. грн.
Фото без описуМаксимальна вартість одного великого проекту: 100 тис. грн., одного малого проекту – 25 тис. грн.
Фото без описуМінімальна кількість підписів, що мають бути зібрані для подачі проєкту автором: 15 осіб (крім автора проєкту).
Фото без описуМінімально можливий вік автора: 16 років.
Фото без описуВпровадження проєктів: наступний бюджетний рік.
Фото без описуТерміни початку і завершення прийому проєктів: з 01 червня по 30 червня поточного (конкурсного) року.
Фото без описуТерміни аналізу поданих проєктів та виставлення їх на голосування: з 01 липня по 31 липня  поточного (конкурсного) року.
Фото без описуТерміни початку і завершення голосування за проєкти: з 01 серпня по 10 серпня  поточного (конкурсного) року.
Фото без описуТермін визначення проєктів-переможців: упродовж 5 (п’яти) робочих днів після  завершення голосування.
Фото без описуТривалість реалізації проекту – не більше 1 бюджетного року.
Фото без описуПроєкт  повинен  бути  спрямований  на  вирішення  певної проблематики у одній із сфер, що наведені нижче:

Фото без описуБезпека та громадський порядок – заходи, спрямовані на посилення громадського порядку, безпеку громадян, цивільного захисту населення. Облаштування «пунктів Незламності». Ремонт захисних споруд цивільного захисту (сховищ, протирадіаційних укриттів), споруд подвійного призначення та облаштування приміщень, які плануються до використання для укриття населення з урахуванням вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд цивільного захисту.
Фото без описуЕнергозбереження – заходи, спрямовані на енергозбереження (крім житлового фонду).
Фото без описуКомунальне господарство – Поводження з відходами. Поліпшення якості питної води. Ремонт, утримання меморіальних кладовищ та інших місць почесних поховань, установлення намогильних споруд.
Фото без описуНавколишнє середовище – запобігання та ліквідація забруднення навколишнього середовища. Охорона природних ресурсів. Регулювання чисельності безпритульних тварин, їх чіпування. Вигул домашніх тварин.
Фото без описуСоціальний захист – забезпечення вільного доступу людей з обмеженими можливостями до об’єктів населених пунктів Коблівської сільської територіальної громади. Адаптація інфраструктури населених пунктів Коблівської сільської громади під потреби маломобільних категорій громадян. Надання психологічної допомоги, соціальної та професійної адаптації ветеранів війни, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей таких осіб, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України.

Фото без описуРеалізація проєкту буде здійснюватися у відповідності до вимог постанови КМУ від 9 червня 2021р. № 590 «Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану».