Про конкурс

Що таке «громадський бюджет»?
Громадський бюджет – процес взаємодії Коблівської сільської ради та її виконавчого органу з громадськістю, направлений на залучення жителів Коблівської сільської територіальної громади до участі у бюджетному процесі шляхом прийняття рішень щодо розподілу визначеної Коблівською сільською радою частини місцевого бюджету через подання відповідних ініціативних проєктів розвитку, спрямованих на вирішення пріоритетних проблем населених пунктів Коблівської сільської територіальної громади та його жителів, проведення відкритого громадського голосування за такі проєкти.

Хто може бути автором проєкту?
Подати проєкт може бути громадянин України,  віком від 16 років, який має зареєстроване / задеклароване місце проживання в населених пунктах Коблівської сільської територіальної громади, та підготував на конкурс свій проєкт у порядку визначеним Положенням про громадський бюджет Коблівської сільської територіальної громади.
Автор проєкту може подати на конкурс не більше одного проєкту.

Як подати проєкт?
Подання проєктів здійснюється виключно у Електронній системі «Громадський бюджет», що знаходиться на веб-платформі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» (скорочено e-DEM) та дає можливість забезпечити автоматизацію усіх етапів громадського бюджету.

Хто та як може голосувати за проєкти?

Голосування за Проекти  можуть здійснювати жителі Коблівської сільської територіальної громади, яким на момент голосування виповнилось 16 років, які зареєстровані та проживають на території населених пунктів Коблівської сільської територіальної громади а саме: с.Коблеве, с.Виноградне, с.Морське, с.Новофедорівка, с.Федорівка, с.Рибаківка, с.Глибоке, с.Лугове, с.Українка, с. Бессарабка, с. Анатолівка, с. Тузли. Голосування здійснюється виключно у Електронній системі «Громадський бюджет», що знаходиться на веб-платформі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» (скорочено e-DEM), а ідентифікація особи проводиться через систему Bank ID, електронного підпису, інших способів, передбачених системою. Одна особа може голосувати не більше, ніж за один  проєкт.

Як визначаються проєкти-переможці?
Фото без описуПісля завершення кінцевого терміну голосування електронна система автоматично здійснює підрахунок голосів, визначає проєкти-переможці та формує їх списки.
Фото без описуЗа результатами голосування, Комісія протягом 5 робочих днів після закінчення голосування визначає проєкти-переможці та ухвалює рішення щодо переліку проєктів-переможців.
Фото без описуПроектами-переможцями вважаються ті, які набрали найбільшу кількість голосів, до вичерпання обсягу коштів, виділених на реалізацію громадського бюджету на відповідний рік.
Фото без описуРеалізація проєктів-переможців відбувається у наступному бюджетному році.