Благодійний подарунок Коблівському центру дозвілля та розвитку особистості від ПрАТ "Київстар"

Дата: 19.08.2021 18:36

В рамках проведення промо-акції від ПрАТ "Київстар" Коблівському центру дозвілля та розвитку особистості благодійно було подарено, для втілення своєї давньої мрії, крісла-пуфи у кількості 14 одиниць.

Центр дозвілля та розвитку особистості Коблівської сільської ради планує реалізувати в громаді можливість запуску у роботу кінотеатру під вікритим небом, наприклпд того, як зробив ПрАТ Київстар на узбережжі території відпочинку Коблеве.

Коблівська сільська рада разом з Коблівським центром дозвілля та розвитку особистості висловлюють велику подяку ПрАТ "Київстар" за подарунок громаді.

Корисний актив для роботи Центру дозвілля та розвитку особистості Коблівської громади.

Сподіваємось, що і в нас скоро запрацюють Open air кінотеатри, які можно буде використовувати і в екологічних, і в спортивних, і в будь-якіх інших соціально-корисних проєктах.