Благодійний подарунок Коблівському центру дозвілля та розвитку особистості від ПрАТ "Київстар"

Дата: 19.08.2021 18:36

В рамках проведення промо-акції від ПрАТ "Київстар" Коблівському центру дозвілля та розвитку особистості благодійно було подарено, для втілення своєї давньої мрії, крісла-пуфи у кількості 14 одиниць.

Центр дозвілля та розвитку особистості Коблівської сільської ради планує реалізувати в громаді можливість запуску у роботу кінотеатру під вікритим небом, наприклпд того, як зробив ПрАТ Київстар на узбережжі території відпочинку Коблеве.

Коблівська сільська рада разом з Коблівським центром дозвілля та розвитку особистості висловлюють велику подяку ПрАТ "Київстар" за подарунок громаді.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Корисний актив для роботи Центру дозвілля та розвитку особистості Коблівської громади.

Сподіваємось, що і в нас скоро запрацюють Open air кінотеатри, які можно буде використовувати і в екологічних, і в спортивних, і в будь-якіх інших соціально-корисних проєктах.