МЕДИЦИНА

Просимо уваги населення ОТГ Коблеве!!!

Медичні установи громади працюють в штатному режимі. Але прохання до громадян , без гострої потреби не звертатись , і не створювати скупчення. Всі планові огляди та аналізи не проводяться.

09:14:29 18.03.2020

Що треба знати про коронавірус? Інформаційні матеріали

Охорона здоров'я у Коблеве, країні та у всьому світі. Будь ласка, ознайомтеся з інформаційними матеріалами з попередження гострого респіраторного захворювання викликаного коронавирусной інфекцією COVID-19.

02:48:55 16.03.2020

Короновірус. Загальна інфомація та базові рекомендації для уникнення зараження

У Китаї зафіксували спалах невідомої пневмоніївірус, який схожий на застуду, але, на відміну від неї, дуже швидко вражає легені й інші органи, розпочався з ринку морепродуктів у китайському місті Ухань.

15:38:35 06.02.2020

Профілактика грипу та ГРВІ

Профілактика грипу та ГРВІ. Профілактиці грипу та ГРВІ в усіх країнах світу приділяють величезну увагу. Це обумовлено тим, що ці хвороби - лідери серед усіх інфекційних захворювань. Так, на частку грипу та ГРВІ в Україні припадають не менше 90% випадків усіх інфекційних захворювань. Щорічно кожну шосту людини ці хвороби вкладають у ліжко. Іноді, через індивідуальні особливості організму або через недотримання основних правил поведінки і лікування, грип і ГРВІ спричиняють ускладнення.

14:37:41 28.01.2020