A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

ОГОЛОШЕННЯ

Коблівська сільська рада оголошує конкурсний відбір на посаду директора Тузлівського закладу дошкільної освіти "Вишенька"

Коблівська сільська рада оголошує конкурсний відбір на посаду директора Тузлівського закладу дошкільної освіти «Вишенька».  Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Тузлівський заклад дошкільної освіти Коблівської сільської ради Миколаївської області; вул. Шкільна, 36А,

16:05:05 25.05.2021

Коблівська сільська рада оголошує конкурсний відбір на посаду директора Анатолівського дошкільного навчального закладу "Ромашка"

Коблівська сільська рада оголошує конкурсний відбір на посаду директора Анатолівського дошкільного навчального закладу «Ромашка».  Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Анатолівський дошкільний заклад освіти Коблівської сільської ради Миколаївської області; вул. Спортивна, 3, с. Анатолівка,  Миколаївська обл., 56140. Найменування посади та умови оплати праці: директор; посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557 зі змінами та доповненнями. Кваліфікаційні вимоги до  претендентів на посаду: громадянство України, вільне володіння державною мовою та стаж педагогічної роботи не менше трьох років. Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання: заяву про участь у конкурсі; автобіографія та/або резюме (за вибором претендента); копію документа, що засвідчує особу та підтверджує громадянство України; копію документа про вищу освіту; копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент подання документів; довідка про відсутність судимості; мотиваційний лист, складений у довільній формі; концепція розвитку ДНЗ на 3 роки, що повинна містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, освітнього процесу в закладі тощо. За бажанням претендент може надавати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні  якості. Термін прийому документів – протягом 30 календарних днів  з дня опублікування оголошення. Подання документів здійснюється у Коблівській сільській раді за адресою: с. Коблеве, вул. Одеська, 4.

16:03:38 25.05.2021

Коблівська сільська рада оголошує конкурсний відбір на посаду директора Новофедорівського закладу дошкільної освіти «Сонечко»

Коблівська сільська рада оголошує конкурсний відбір на посаду директора Новофедорівського закладу дошкільної освіти «Сонечко».  Найменування і місцезнаходження закладу освіти: Новофедорівський заклад дошкільної освіти Коблівської сільської ради Миколаївської області; вул. Горького, 54/1, с. Новофедорівка,  Миколаївська обл., 57437. Найменування посади та умови оплати праці: директор; посадовий оклад, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ» від 26 вересня 2005 року № 557 зі змінами та доповненнями. Кваліфікаційні вимоги до  претендентів на посаду: громадянство України, вільне володіння державною мовою та стаж педагогічної роботи не менше трьох років. Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсному відборі, та строк їх подання: заяву про участь у конкурсі; автобіографія та/або резюме (за вибором претендента); копію документа, що засвідчує особу та підтверджує громадянство України; копію документа про вищу освіту; копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент подання документів; довідка про відсутність судимості; мотиваційний лист, складений у довільній формі; концепція розвитку ЗДО на 3 роки, що повинна містити пропозиції щодо матеріально-технічного забезпечення, фінансово-господарської діяльності, освітнього процесу в закладі тощо. За бажанням претендент може надавати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні  якості. Термін прийому документів – протягом 30 календарних днів  з дня опублікування оголошення. Подання документів здійснюється у Коблівській сільській раді за адресою: с. Коблеве, вул. Одеська, 4.

15:54:07 25.05.2021

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Коблівської сільської ради

Коблівська сільська рада оголошує про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Коблівської сільської ради.  Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

14:42:06 25.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Чи готові Ви платити за можливість займатись спортом?

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь