Сплануємо спільні кроки для добрих доріг на Березанщині!

Саме для цього запрошуємо 17 липня 2020 р. представників органів місцевого самоврядування, старост, активістів і депутатів сіл Березанської та Коблівської ОТГ і ЗМІ на круглий стіл, що відбудеться о 9-45, у п’ятницю 17 липня у сесійній залі Березанської районної ради.

09:35:53 14.07.2020

ОГОЛОШЕННЯ! 23.06.2020 року відбудеться звітування директора Виноградненського закладу дошкільної освіти «Золотий півник» Антощенко Н.В.

Відповідно до Закону України «Про освіту», наказу МОН України від 28.01.2005 № 55 «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», наказу МОН України від 23.03.2005 №178 «Про затвердження примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів», зважаючи на епідемічну ситуацію в країні, наказу відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради від 21.05.2020 року № 114 «Про проведення звітування керівників закладів освіти у 2020 році», з метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно-громадської системи управління освітою, поєднання державного та громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності в закладі освіти 23.06.2020 року відбудеться звітування директора Виноградненського закладу дошкільної освіти «Золотий півник»   Антощенко Н.В. перед педагогічним колективом, батьківським комітетом та громадськістю за результатами роботи у 2019/2020 н. р.

07:27:27 23.06.2020