Хочеш відкрити сімейну молочну ферму і заробляти 1 200 000 грн?

У рамках проєкту "Імпакт-інвестиції в розвиток громад" за підтримки інвесторів проєкту ТОВ Укрмілкінвест та ТОВ "Світ Громад" було відібрано 20 ОТГ для участі в проєкті, де Коблівська ОТГ отримала одне з перших місць!

12:30:13 03.09.2020

Оголошення. Опікунська рада при КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги «Коблеве»

ОГОЛОШЕННЯ. Шановні жителі Коблівської об'єднаної територіальної громади, з метою сприяння діяльності та забезпечення прав громадян на участь в управлінні та здійсненні громадського нагляду в сфері охорони здоров’я, запрошуємо активних жителів громади долучитися до роботи Опікунської ради при КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги  «Коблеве» Коблівської сільської ради, яка проходитиме 20.08.2020 початок об 11:00 в залі засідань Коблівської сільської ради.

18:44:36 18.08.2020

В Коблівській об’єднаній територіальній громаді запрацюють наглядові (піклувальні) ради при закладах освіти Коблівської сільської ради

13:47:15 22.07.2020