Інформаційна довідка щодо державної підтримки тваринництва у 2020 році

Інформаційна довідка щодо державної підтримки тваринництва у 2020 році (після внесення відповідних змін до Порядку використання коштів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07.02.2018 № 107).

16:26:00 13.05.2020

Оголошено відбір серед адвокатів для навчання та участі у пілотному проєкті з відновного правосуддя

Оголошено відбір серед адвокатів, включених до реєстру адвокатів, які надають безоплатну вторигну правову допомогу для навчання та подальшої участі у пілотному проєкті "Програма відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні злочину ".

17:53:19 04.05.2020

Штормове попередження! 15-16 квітня. Рівень загрози: помаранчевий

13 квітня 2020 року від Обласного центру з Гідрометеорології отримано інформацію про штормове попередження "вночі та зранку 15 та 16 квітня по Миколаївській області та м. Миколаїв. В повітрі очікується заморозок від 0 до -3 морозу (ІІ рівень небезпечності - помаранчевий)".

15:55:15 13.04.2020

ПОПЕРЕДЖЕННЯ. Роботи з гербицидами та отрутхімікатами. ДП Агро-Коблево

До уваги бджолярів та інших! З 29 по 31 березня 2020 року, ДП Агро-Коблево буде проводити на полях роботи по боротьбі зі шкідниками та бур'янами із застосуванням гербицидів та інших отрутхімікатів.

11:24:30 27.03.2020