Заклади загальної середньої освіти

Новофедорівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради  Миколаївської обл. Директор ЗЗСО: Герасименко Валентина Степанівна  

Центр позашкільної освіти

Головною метою діяльності закладу є надання дітям на юнацтву позашкільної освіти, спрямованої на забезпечення потреб особистості у творчій самореалізації, можливостей для творчого розвитку та самовизначення у вільний час, здобуття додаткових знань, умінь та навичок за інтересами.

Группа централізованого господарчого забезпечення відділу освіти

Основні завдання: Забезпечення закладів освіти навчальним обладнанням, інструментами, господарським обладнанням, меблями, інвентарем, комп’ютерною технікою, технологічним обладнанням та здійснення належного контролю за їх економним та раціональним використанням.

Про центролізовану бухгалтерію закладу освіти

Головні завдання: Введення бухгалтерського обліку фінансово-господарської діяльності відділу та складення звітності з використанням кошторису видатків обслуговуючих закладів; Одержувати від бюджетних установ, які підпорядковані відділу, необхідні відомості, довідки та інші матеріали, а також пояснення до них. Розробка проекту бюджету  на рік, забезпечення його формування та виконання. Здійснення коригувань бюджету. Розробка проектів рішень для сесії сільської ради .  Розробка клопотань щодо змін до річного кошторису. Складання структури та штатних розписів установ освіти. Нарахування заробітної плати педагогічним працівникам на основі тарифікаційних списків. Розрахунок заробітної праці іншим працівникам закладів та установ освіти. Складання  звітності та контролів відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради. ШТАТНИЙ РОЗПИС 

Конкурс на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради

Сьогодні, з самого ранку, у актовій залі адмінбудівлі Коблівської сільської ради розпочався конкурс на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти (ЗЗСО) I-III ступенів Коблівської сільської ради.