Дотримання суб'єктами господарювання, які здіїснюють первинне виробництво риби, інших водних живих ресурсів вимог Закону України "Про рибу, інші водні живі ресурси та харчову продукцію з них"

Березанське міжрайонне управління Держспоживслужби в Миколаївській області.

RASFF в харчовій добавці. Повідомлення Березанського міжрайонного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 08.10.2020 № 2-12/6179 «Щодо повідомлення RASFF «2020.3696».

Процедура видачі експлуатаційних дозволів на пункти закупівлі молока

На чисельні звернення суб’єктів господарювання стосовно надання роз’яснення щодо отримання експлуатаційних дозволів, Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє наступне.

Амброзія полинолиста - небезпечний бур'ян

По зовнішньому вигляду нагадує полин звичайний. Стебло прямостояче, розгалужене, опушене короткими волосками. Висота стебла й розміри надземних органів сильно варіюють. При густому травостої, на сухих схилах і бідних ґрунтах рослини ледь досягають 10-15 см; на родючих ґрунтах, за достатнього зволоження, і рідкого травостою, окремі рослини досягають 2-2,5 м висоти.