Коблівська об'єднана територіальна громада

Новини

Южненська міська та Коблівська сільська територіальні громади налагоджують співробітництво

Южненська міська територіальна громада Одеської області та Коблівська територіальна громада Миколаївської області долучилися до реалізації проєкту "Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальної громадами", що реалізується Асоціацією міст України спільно з Програмою "U-LEAD з Європою".

18:53 04.05.2020

Пожежа 25.03.2020 по вулиці Морська у Коблеве. Інформація від Служби пожежної охорони Коблівської ОТГ. Будьте обережні!

Служба пожежної охорони Коблівської об'єднаної територіальної громади надіслала для оприлюднення декілька фото сьогоднішньої пожежі на вулиці Морська у Коблеве та надала загальну інформацію про подію з метою профілактики надзвичайних ситуацій серед громадян.

17:24 25.03.2020

Служба безпеки України повідомляє!

Контррозвідка СБУ затримала агента спецслужб РФ на спробі незаконної передачі секретної інформацію у сфері кораблебудування Контррозвідка Служби безпеки України викрила та блокувала спробу незаконної передачі російським спецслужбам інформації з обмеженим доступом щодо технічних розробок суднобудівної галузі нашої держави.

09:41 20.03.2020