Дата: від до Скинути

З 01 квітня по 17 травня 2021 року триватиме прийом дукументів з конкурсного відбору проєктів з отримання часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проєктів

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації від 06 липня 2017 року № 247-р (зі змінами, внесеними розпорядженням голови Миколаївської облдержадміністрації від 18 лютого 2019 року № 41-р) «Про затвердження Порядку використання бюджетних коштів на виконання заходів Програми розвитку малого та середнього підприємництва у Миколаївській області щодо часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва на реалізацію проектів», в області діє механізм фінансової підтримки малого і середнього підприємництва у вигляді часткової компенсації з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, що надаються банківськими установами на реалізацію проєктів.

11:42 23.03.2021

Міністерство цифрової трансформації оголосило про попередній збір заявок від територіальних громад на отримання фінансування в рамках реалізації програми з розвитку покриття широкосмуговим інтернетом

Міністерство цифрової трансформації оголосило про попередній збір заявок від територіальних громад на отримання фінансування в рамках реалізації програми з покриття широкосмуговим інтернетом - Роман Пашнєв.

18:42 19.03.2021

Онлайн-семінар «Алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл»

Відповідно до листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 10.12.2020 № 2841-06/73396-06, в області, на базі Миколаївського району, 11 березня 2021 року о 10:00 заплановано проведення в онлайн-форматі семінар за тематикою:

22:15 06.03.2021