Дата: від до Скинути

Асоціація міст закликала Парламент ухвалити законопроєкт, який вирішить проблеми громад у сфері земельних відносин

Асоціація міст України звернулася до Голови Верховної Ради України, голів депутатських фракцій та груп з проханням ухвалити законопроєкт «Про внесення змін до Земельного кодексу України та інших законодавчих актів щодо удосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин» №2194 від 1 жовтня 2019.

10:45 11.02.2021

Державна комісія ТЕБ та НС розглянула питання подолання наслідків негоди

У зв`язку із різким погіршенням погодних умов, яке очікується вже 11 і 12 лютого на території всієї України, ввечері 10 лютого було скликано термінове, позачергове засідання державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

10:34 11.02.2021

На Миколаївщині працюватимуть пункти обігріву

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов, а саме зниженням температури, опадами у вигляді снігу, ожеледицею в Миколаївській області буде розгорнуто 347 пунктів обігріву або пристосованих під такі пункти приміщень. Зокрема, 72 у Баштанському районі, 71 у Вознесенському, 122 у Миколаївському, 82 у Первомайському.

10:27 11.02.2021

Користувач може самостійно обрати постачальника газу: Євген Гладков, начальник управління житлово-комунального господарства Миколаївської ОДА

З 1 серпня минулого року запрацював ринок газу для населення. Це означає, що постачати його населенню можуть незалежні компанії на ринкових умовах.

05:25 08.02.2021

На Миколаївщині працюють пункти обігріву, у т.ч. у Коблівській ОТГ

11:34 28.01.2021

Очікується суттєве погіршення погодних умов: засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

У зв'язку із суттєвим погіршенням погодних умов на півдні країни, 27 січня було зібрано позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

11:12 28.01.2021

Про стан громадського транспорту на автодорозі М-14 (ділянка Коблеве)

Автодорога М-14 в Коблеве. Транспорт, ожеледь і штормове попередження. Чи ходить транспорт по автодорозі М-14 (ділянка Коблево) - дізнайтеся цю інформацію та важливе інше в Інтернет-газеті Коблево Онлайн.

10:46 28.01.2021

Щодо послуги розподілу газу як невід’ємної складової енергетичної безпеки регіону

Акціонерне товариство «Миколаївгаз» є Оператором газорозподільних мереж, має відповідну ліцензію та надає послуги з розподілу (доставки) природного газу споживачам на території Миколаївської області.

21:22 26.01.2021