Дата: від до Скинути

Користувач може самостійно обрати постачальника газу: Євген Гладков, начальник управління житлово-комунального господарства Миколаївської ОДА

З 1 серпня минулого року запрацював ринок газу для населення. Це означає, що постачати його населенню можуть незалежні компанії на ринкових умовах.

05:25 08.02.2021

На Миколаївщині працюють пункти обігріву, у т.ч. у Коблівській ОТГ

У зв’язку зі значним погіршенням погодних умов, а саме зниженням температури, опадами у вигляді снігу, ожеледицею в Миколаївській області буде розгорнуто 347 пунктів обігріву або пристосованих під такі пункти приміщень. Зокрема, 72 у Баштанському районі, 71 у Вознесенському, 122 у Миколаївському, 82 у Первомайському.

11:34 28.01.2021

Очікується суттєве погіршення погодних умов: засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

У зв'язку із суттєвим погіршенням погодних умов на півдні країни, 27 січня було зібрано позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

11:12 28.01.2021

Про стан громадського транспорту на автодорозі М-14 (ділянка Коблеве)

Автодорога М-14 в Коблеве. Транспорт, ожеледь і штормове попередження. Чи ходить транспорт по автодорозі М-14 (ділянка Коблево) - дізнайтеся цю інформацію та важливе інше в Інтернет-газеті Коблево Онлайн.

10:46 28.01.2021

Щодо послуги розподілу газу як невід’ємної складової енергетичної безпеки регіону

Акціонерне товариство «Миколаївгаз» є Оператором газорозподільних мереж, має відповідну ліцензію та надає послуги з розподілу (доставки) природного газу споживачам на території Миколаївської області.

21:22 26.01.2021

В Миколаївській ОДА відбулась презентація програмного забезпечення ПП «СОФТПРО+» у сфері геоінформаційних систем та геопорталів

Впровадження геоінформаційної системи містобудівного кадастру Миколаївської області сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату та створення прозорих і комфортних умов для роботи підприємців, застосування європейських стандартів управління територіальним розвитком, підвищення якості управлінських рішень завдяки моделюванню оцінки їх наслідків.

20:46 26.01.2021

єМалятко. Державні послуги онлайн. Дія

Державні послуги ОНЛАЙН. Зайдіть на офіційний сайт державних послуг онлайн, зареєструйтесь та отримайте потрібні вам послуги. Посилання ДІЯ: diia.gov.ua Посилання єМалятко: diia.gov.ua/services/yemalyatko

00:00 16.01.2021