Коблівська об'єднана територіальна громада

Новини

Заключне обговорення з підготовки Стратегії розвитку Коблівської ОТГ. 11 січня 2020 року о 10:00

Запрошуємо учасників Робочої групи (створеної Рішенням Коблівської сільської ради №21 ХХХІ сесії 8 скликання від 07.11.2018 року) 11 січня 2020 року о 10:00 годині в приміщенні Коблівської сільської ради на заключне обговорення з підготовки Стратегії розвитку Коблівської ОТГ.

18:38 10.01.2020

Урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Коблівської сільської ради

Запрошуємо всіх на урочисте відкриття відділу "Центр надання адміністративних послуг" Коблівської сільської ради, яке відбудеться 28 грудня 2019 року о 10.00 годині за адресою: вул.Одеська, 4 с.Коблеве.

19:32 26.12.2019

День народження аматорського театру Чайка. Святковий концерт

Аматорський театр Чайка, за нагоди свого Дня народження (дня знаснування), запрошує Вас на святковий концерт - 26 жовтня о 16 годині в приміщенні Арго-Коблево. Багата та цікава програма концерту чекає на Вас.

10:36 22.10.2019

#IRONmaracas в Коблево. Мотоспорт. День перший

Сьогодні перший день мото-змагань IRONmaracas в Коблеве. Ми були там теж. Нижче дивіться фото по-справжньому спортивного заходу. Заходу вартого того, щоб він мав місце у суспільстві, щоб брати в ньому участь та наближатися до перемоги. Тут спорт, сила волі і духу, впевненість до самого кінця. Спортсмени з усієї країни. Завтра фінал. Далі буде..

20:40 12.10.2019