День місцевого самоврядування в Україні. Вітання Коблівського сільського голови

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято нашої громади, громади кожного села, селища, кожного їх мешканця. Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.

15:29 07.12.2020

Громада Герінгсдорф (Німеччіна) та Коблівська ОТГ: онлайн-зустріч

Онлайн-зустріч представників громади Герінгсдорф (Німеччина) та Коблівської об'єданої територіальної громади по важливим питанням співпраці у рамках міжнародного проєкту "Муніципальні партнерства з Україною".

11:53 01.12.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF

Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області (далі - Головне управління) отримано лист Держпродспоживслужби від 29.10.2020 № Вх-2-12/6748-20 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.4430 та від 29.10.2020 № Вх-2-12/6747-20 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.4299 - fup 3».

16:33 03.11.2020