Коблівська об'єднана територіальна громада

Новини

Запобіжні заходи протиепідеміологічного характеру щодо запобігання гострої респіраторної хвороби, спричиненої новою коронавірусною інфекцією (COVID-19)

Запобіжні заходи протиепідеміологічного характеру щодо запобігання гострої респіраторної хвороби, спричиненої новою короновірусною інфекцією.

12:20 13.03.2020

Конкурс "Повір у себе і в тебе повірять інші" для дітей з інвалідністю.

Конкурс "Повір у себе і в тебе повірять інші" для дітей з інвалідністю проводиться з метою формування світогляду у дітей з інвалідністю та виховання в них відчуття прекрасного через створення власноруч виконанних творчих робіт.

16:45 04.03.2020

Засідання постійної комісії Коблівської сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування, природних ресурсів та екології

У ході підготовки до чергової ХХХІХ сесії Коблівської сільської ради 8 скликання сьогодні відбулось засідання постійної депутатської комісії Коблівської сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та просторового планування, природних ресурсів та екології.

15:39 28.01.2020