Дата: від до Скинути

В Миколаївській ОДА відбулась презентація програмного забезпечення ПП «СОФТПРО+» у сфері геоінформаційних систем та геопорталів

Впровадження геоінформаційної системи містобудівного кадастру Миколаївської області сприятиме поліпшенню інвестиційного клімату та створення прозорих і комфортних умов для роботи підприємців, застосування європейських стандартів управління територіальним розвитком, підвищення якості управлінських рішень завдяки моделюванню оцінки їх наслідків.

20:46 26.01.2021

єМалятко. Державні послуги онлайн. Дія

Державні послуги ОНЛАЙН. Зайдіть на офіційний сайт державних послуг онлайн, зареєструйтесь та отримайте потрібні вам послуги. Посилання ДІЯ: diia.gov.ua Посилання єМалятко: diia.gov.ua/services/yemalyatko

00:00 16.01.2021

Еко-лайфхаки. Нові ідеї та інформація для роздумів. Агросфера

Скучили за еко-лайфхаками та інноваціями у агросфері? Нижче круті новини, що можуть надихнути вас новими ідеями або просто послугують цікавою інформацією для роздумів. Без зайвих слів переходимо до огляду!

15:07 30.12.2020

Науково-методична підтримка учнів-членів МАН з питань підготовки наукових проєктів для участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу

Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді Миколаївської обласної ради відповідно до плану роботи закладу  планує провести 23 грудня 2020 року педагогічний коучінг «Науково-методична підтримка учнів-членів МАН з питань підготовки наукових проєктів для участі у  ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту МАН».

14:17 10.12.2020

Школа фермера ФАО щодо кращих агролісомеліоративних практик

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про проведення третього тренінгу Польової школи фермера «Управління та реконструкція полезахисних лісових смуг». Захід присвячений представленню та вивченню кращих агролісомеліоративних практик та шляхів підвищення економічної ефективності полезахисних лісових смуг.

14:00 10.12.2020