Дата: від до Скинути

Онлайн-семінар «Алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл»

Відповідно до листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 10.12.2020 № 2841-06/73396-06, в області, на базі Миколаївського району, 11 березня 2021 року о 10:00 заплановано проведення в онлайн-форматі семінар за тематикою:

22:15 06.03.2021

Програма Президента «Велике будівництво»: які проєкти реалізовуватимуться на Миколаївщині цьогоріч

На Миколаївщині активно реалізують проєкти «Великого будівництва» за двома ключовими напрямками: розбудова соціальної інфраструктури та економічний розвиток.   У 2021-му році планується втілити в життя чимало проєктів, до яких входять перехідні об’єкти, добудова яких запланована у цьому році, та нові об’єкти.

10:42 25.02.2021

Гід з державних послуг – твій путівник у світі держпослуг

З метою підвищення обізнаності не тільки громадян України, а й іноземців та осіб без громадянства, що перебувають в Україні на законних підставах щодо державних послуг, які можна отримати в Україні та мінімізації побутової корупції при їх отриманні 27 серпня 2020 року Мінцифри запровадило Гід з державних послуг, який розміщується на Єдиному державному веб-порталі електронних послуг «Портал Дія» та доступний за посиланням: guide.diia.gov.ua.

10:38 17.02.2021