Дата: від до Скинути

Планове заняття з питань цивільного захисту та пожежної безпеки з посадовими особами Коблівської сільської ради та керівниками комунальних закладів громади

Планове заняття з питань цивільного захисту та пожежної безпеки з посадовими особами Коблівської сільської ради та керівниками комунальних закладів Коблівської громади від навчального методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області.

14:40 25.05.2021

Легендарне ім'я. 188 років від дня смерті Томаса Кобле

Сьогодні виповнюється 188 років від дня смерті легендарної особистості, англійця за походженням, уродженця графства Девоншир-Девон,  генерал-майора російського війська, коменданта м.Одеса, а, головне, людини, яка дала ім’я нашому селу та відомому курорту.

16:41 13.04.2021

Затверджено 9 проєктів Миколаївської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році

12 квітня розпорядженням Кабінету Міністрів України № 297 – р «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» затверджено перелік інвестиційних програм і проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

15:35 13.04.2021