Еко-лайфхаки. Нові ідеї та інформація для роздумів. Агросфера

Скучили за еко-лайфхаками та інноваціями у агросфері? Нижче круті новини, що можуть надихнути вас новими ідеями або просто послугують цікавою інформацією для роздумів. Без зайвих слів переходимо до огляду!

15:07 30.12.2020

Науково-методична підтримка учнів-членів МАН з питань підготовки наукових проєктів для участі у ІІ (обласному) етапі конкурсу

Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді Миколаївської обласної ради відповідно до плану роботи закладу  планує провести 23 грудня 2020 року педагогічний коучінг «Науково-методична підтримка учнів-членів МАН з питань підготовки наукових проєктів для участі у  ІІ (обласному) етапі конкурсу-захисту МАН».

14:17 10.12.2020

Школа фермера ФАО щодо кращих агролісомеліоративних практик

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про проведення третього тренінгу Польової школи фермера «Управління та реконструкція полезахисних лісових смуг». Захід присвячений представленню та вивченню кращих агролісомеліоративних практик та шляхів підвищення економічної ефективності полезахисних лісових смуг.

14:00 10.12.2020

День місцевого самоврядування в Україні. Вітання Коблівського сільського голови

Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято нашої громади, громади кожного села, селища, кожного їх мешканця. Впевнений, що працівники органів місцевого самоврядування залишатимуться завжди мудрими, толерантними, готовими в будь-яку хвилину прийти на допомогу. І разом з усією громадою, депутатами, громадськими організаціями в мирі й злагоді підніматимуть потенціал краю на вищий рівень.

15:29 07.12.2020