Коблівська об'єднана територіальна громада

Відкриття ЦНАПу переноситься на зовсім короткий час

Офіційне відкриття ЦНАПу Коблівської сільської ради переноситься на деякий час через незавершені поставки усіх необхідних меблів, встановлення технічного обладнання та налаштування програмного забезпечення.

15:35 10.10.2019

Чого не вистачає для розвитку периферійних сіл у Коблівської ОТГ? Круглий стіл

Запрошуємо у п’ятницю, 11 жовтня 2019 р. представників органів самоврядування, старост, активістів і депутатів Лугівського та Рибаківського старостинських округів обговорити це питання та вияснити — що робити далі.

10:22 10.10.2019

Окремі показники виконання місцевих бюджетів 29 ОТГ Миколаївської області за I - ше півріччя 2019 року

Матеріали підготовлено за підсумками виконання місцевих бюджетів за січень-червень 2019 року, на підставі даних Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України, Державної статистичної служби України, веб-порталу openbudget.gov.ua експертами Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International.

10:26 07.10.2019

ТРЕНІНГ “НАЛАГОДЖЕННЯ ВНУТРІШНОЇ КОМУНІКАЦІЇ”. НАВЧАЄМОСЬ БУТИ КРАЩИМИ!

Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування вже в котрий раз організує корисний захід – сьогодні це тренінг “Налагодження внутрішньої комунікації” для посадових осіб Коблівської ОТГ.

19:44 03.10.2019

НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ КОБЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (КОБЛІВСЬКОЇ ОТГ)

Сьогодні пройшла нарада керівників закладів освіти Коблівської сільської ради. Були присутні керівники навчальних закладів та керівникі закладів дошкільної освіти Коблівської ОТГ.

19:35 03.10.2019

КОРУПЦІЙНІ РИЗИКИ В ОСВІТІ ТА ОХОРОНІ ЗДОРОВ’Я ВАШОЇ ГРОМАДИ. МИ НАВЧАЄМОСЬ..

Минулого тижня закінчився тренінг «Антікорупційні Механізми в освіті та охороні здоров’я» в межах проекту “Діємо”, який проходив в Коблево. Тренінг проводили експерти Громадського Партнерства “За прозорі місцеві бюджети!” із залученням комунікаційної команди проекту. Було цікаво, пізнавально і практично корисно.

14:05 02.10.2019