Коблівська об'єднана територіальна громада

Центр надання адміністративних послуг скоро розпочне свою работу

Зовсіи скоро Центр надання адміністративних послуг Коблівської ОТГ почне свою работу. Скажемо вже зараз, що ЦНАП буде надавати більш, ніж 120 видів послуг. Слідкуйте за нашими новинами на нашому офіційному сайті, а також у соціальній мережі Фейсбук на сторінці Коблівська об'єднана територіальна громада.

16:42 24.09.2019

АТО

Минулого тижня Народний герой України, який за півроку перебування в Пісках під Донецьком, виїжджав з позицій тільки в Вінницю, щоб отримати заслужену нагороду, був важко поранений. Ворожа куля потрапила в голову українського бійця. Протягом перших же годин після поранення Костянтина прооперували досвідчені нейрохірурги, які несуть службу в мобільному госпіталі Покровська. В даний момент фахівці лікарні імені Мечникова, де знаходиться боєць, тримають його в медикаментозному сні. Але, сподіваються, незабаром він прийде в себе і піде на поправку. Лікарі налаштовані оптимістично.

12:56 27.02.2019